Austria, Austria

Haus Lackner

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

**

Miasto:

Katschberg

Kraj:

Austria

Położenie/wyposażenie:

Położony w spokojnej okolicy obiekt Haus Lackner znajduje się w odległości ok. 500 m od centrum miejscowości Rennweg am Katschberg. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 150 m od obiektu i zabierze Państwa do wstępu na teren narciarski Skiregion Oberlungau oddalony o ok. 6 km. Do ogólnego wyposażenia obiektu należy Wi-Fi, pokój śniadaniowy, pokój wypoczynkowy, przechowalnia sprzętu narciarskiego, jak również bezpłatne miejsca parkingowe i płatny garaż.WyposażenieStudia wyposażone są w pokój dzienno-sypialny z TV sat., Wi-Fi, prysznic/WC, balkon oraz w pełni wyposażoną kuchnie z kuchenka elektryczną, lodówka z zamrażalnikiem, ekspresem do kawy i czajnikiem. Apartamenty posiadają dodatkowo 2 oddzielne sypialnie.W pokojach 2-osob. znajduje się prysznic, osobne WC, Wi-Fi, TV sat. oraz balkon. WyżywienieW przypadku rezerwacji studia lub apartamentu oferta nie zawiera wyżywienia. Na miejscu mają Państwo możliwość zamówienia dostawy pieczywa oraz śniadania (za opłatą). W przypadku rezerwacji pokoju 2-osob oferta obejmuje rozszerzony bufet śniadaniowy.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcoweŁóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Dostawa pieczywaRozszerzone śniadanieGaraż

Płatne na miejscu:

Keycard: 5,- €

Zwierzęta domowe:

Zwierzęta domowe na zapytanie (w cenie, bez karmy)

Zniżki:

Studio 3-osob. (ok. 30 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 5 lat 50% 6 do 15 lat 25% 16 do 18 lat 15% od 65 lat 5%

Apartament 4-osob. (ok. 60 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 5 lat 50% 6 do 15 lat 25% 16 do 18 lat 15% od 65 lat 5%

Pokój 2-osob. prysznic/WC (ok. 18 m?), BB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 5 lat 50% 6 do 15 lat 25% 16 do 18 lat 15% od 65 lat 5%

Pokój 2-osob. prysznic/WC (ok. 20 m?), BB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 5 lat 50% 6 do 15 lat 25% 16 do 18 lat 15% od 65 lat 5%

Ważne wskazówki:

Dzieci z rocznika 2014 i młodsze podróżują za darmo w obecności osoby dorosłej, na jej kolanach, jeżeli nie zajmują osobnego miejsca siedzącego lub krzesełka wyciągu. Podczas uczestnictwa w kursie jazdy na nartach, bądź w przypadku samodzielnego korzystania z wyciągu dzieci potrzebują ważny karnet narciarski (Minikarte), który należy zakupić na miejscu.

Pokój:

Studio 3-osob. (ok. 30 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z łóżkiem podwójnym i sofą do spaniabalkonSofa do spania jest przeznaczona dla dzieci do 12. roku życia włącznie!

Apartament 4-osob. (ok. 60 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z kanapą do spania i TV sat.sypialnia z łóżkiem podwójnymsypialnia z łóżkiem pojedynczymKanapa sypialna jest przeznaczona dla dzieci do 12. roku życia włącznie!

Pokój 2-osob. prysznic/WC (ok. 18 m?), BB:

przytulne pokoje z TV sat.balkon

Pokój 2-osob. prysznic/WC (ok. 20 m?), BB:

przytulne pokoje z TV sat.balkon

Dojazd:

Kolej: Spittal/Drau Millstättersee (ok. 40 km), Radstadt (ok. 55 km), Bischofshofen (ok. 70 km)Przelot: Klagenfurt (ok. 113 km), Salzburg (ok. 113 km), Monachium (ok. 280 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając karty, bilety dla gości niem. Gästekarten itd.) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Ski Lungau:

Maks. wysokość: 2400 mMin. wysokość: 1066 mWys. miejscowość: 1640 mWyciągi łącznie: 35Orczyki: 16Krzesełka: 14Gondole: 5Trasy łącznie: 150 kmTrasy zielone/niebieskie: 35 kmTrasy czerwone: 95 kmTrasy czarne: 20 km

Region narciarski TopSkipass Kärnten & Osttirol:

Maks. wysokość: 3122 mMin. wysokość: 600 mWyciągi łącznie: 281Orczyki: 178Krzesełka: 72Gondole: 31Trasy łącznie: 837 kmTrasy zielone/niebieskie: 248 kmTrasy czerwone: 497 kmTrasy czarne: 92 kmTrasy do skialpinizmu: 39 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów